Close search

Caroline Perrineau sdílí život moderní jogínky

Instagram.com/theyoginist Zdroj: Instagram.com/theyoginist

Caroline Perrineau je ženou, která dala na svou intuici. Věděla jen, že chce dělat něco dobrého a nakonec se k tomu dopracovala. Stala se lektorkou jógy, díky které poznává úžasné, inspirativní lidi a co je nejdůležitější, dělá co miluje. Tím zas ona inspiruje ostatní

Instruktorku jógy Caroline, která na Instagramu vystupuje pod názvem „theyoginist“, sleduje na této sociální síti více než 118 tisíc lidí.

Kdo je Caroline Perrineau?

Caroline se narodila 4. května 1987 ve městě Grenoble ve Francii. Jedná se o instruktorku jógy, která má ráda dynamiku. Než se stala slavnou jogínkou studovala, ale v roce 2005 ze školy odešla. Nevěděla sice co bude dělat, ale šla za svým pocitem a chtěla dělat něco užitečného. Po deseti letech co odešla ze školy se v roce 2015 stala instruktorkou jógy a její kariéra měla jasný směr. „Po poslechu mého srdce nyní dělám to, co miluji“, napsala na svém webu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Caroline Perrineau (@theyoginist),

Proč jóga?

Lidé, kteří se věnují józe dostávají často jednu hlavní otázku a tou je. Proč jóga? Jako mnoho lidí i Caroline se rozhodla vyzkoušet tuto aktivitu v nelehkém životním období a vyplatilo se. Od té doby s jógou nepřestala a předává její úžasné účinky ostatním lidem. Jak sama říká, je to krásná cesta, která snad nikdy nekončí. Její hodiny jsou zaměřené na sílu a flexibilitu, ale těchto dvou věcí člověk dosáhne pomalu a postupem času.

„Jóga nebyla zázračné řešení, ale pomohla mi najít sílu a mír, které jsem potřebovala, abych sladila „to, co miluji“ s „co dělám,“ uvedla Caroline na svých stránkách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Caroline Perrineau (@theyoginist),

Co je jejím cílem?

Caroline se snaží předat lidem větší poslání. Tím je, že jóga není pouze o ásanách a cvičení na podložce, nebo o držení těla. Je o sladění našeho těla a naší mysli v každé situaci, i když se člověk cítí vystresovaný, nebo poražený. Jde o nalezení míru uvnitř každého.

S tímto cvičením přijala i lepší způsob života. Zdravější stravovací návyky. Ráda poslouchá motivující hudbu a nejvíce vděčná je za setkání s inspirativními lidmi, které potkává všude po světě.

Nejčtenější články