Close search

Caroline de Maigret: Kdo je úspěšná žena z knihy „Jak se stát Pařížankou, ať žijete kdekoli“?

Instagram.cz Zdroj: Instagram.cz

Caroline de Maigret je typická žena z Paříže, kterou poznáte všude na světě. Pochází z politické rodiny. Ona sama vystudovala slavnou univerzitu Sorbonna. Po té se odstěhovala do New Yorku, kde nějaký čas žila. Své poznatky ze života v Paříži a New Yorku sepsala do knihy „Jak se stát Pařížankou“.

Caroline je známá svým nadčasovým stylem. Móda a krása nejsou jedinou oblastí, která ji baví. Tato žena má mnoho talentů. Stala se z ní hudební producentka a spisovatelka. Na Instagramu jí sleduje 878 tisíc lidí.

Dcera vlivných rodičů kladla důraz na vzdělání

Přirozeně krásná Caroline se narodila 18. února 1975 do rodiny francouzských politiků. Je dcerou Bertranda de Maigret a Isabelle Poniatowski. Své dětství prožila v Paříži ještě se třemi bratry.

Maturitu získala v ekonomických a sociálních studiích v roce 1993. Dále pokračovala ve studiu na prestižní univerzitě Sorbonna v Paříži. Jako zaměření si vybrala moderní literaturu.

Do světa módy vstoupila díky modelingu

Během studia na Sorbonně ji našla velká modelingová agentura Next Model Management, která se rozhodla ji zastupovat. Tak začal její modelingový život.

Po studiích se přestěhovala do New Yorku, kde se živila právě modelingem.

Zúčastnila se módních přehlídek velkých značek jako jsou Chanel, Dior, Louis Vuitton, Balenciaga, Marc Jacobs, nebo Hermès.

Fotografovala pro známé francouzské, ale i mezinárodní časopisy, například Vogue Brazílie, Vogue Italia, Vogue UK, nebo Elle a také byla tváří několika značek (Garnier, Oil of Olay, Pantene) a v roce 2014 se stala tváří kosmetické značky Lancôme.

Úspěšná spisovatelka

Díky studiu měla k literatuře vždy kladný vztah. Své poznatky z modelingového světa, ze života v Paříži a New Yorku sepsala do knihy, která vyšla pod názvem „Jak se stát Pařížankou“.

Ženy, které se narodily v Paříži mají svůj specifický životní styl, eleganci a šarm. Tuto ženu poznáte na první pohled. V knize se dozvíte vše o jejich přirozeném vzhledu, o prvním polibku a schůzce, jak znejistit muže, nebo také jak se tvářit jako Pařížanky.

Spoluautoři knihy jsou další tři francouzsky a také kamarádky, které se znají skutečně dlouho: Sophie Mas, Anne Berest a Audrey Diwan.

Pařížanky v hlavě nosí jediné přikázání: „Užívej si svého obličeje, jaký máš teď. Za deset let na to už budeš jenom vzpomínat,“ je napsáno v jejich knize.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE CAROLINE:

Nejčtenější články