Close search

Cesta životem hvězdy sociálních sítí. Carlota Bruna sdílí myšlenky ohledně vědomého života

Instagram.com Zdroj: Instagram.com

Na první pohled by se mohlo zdát, že se jedná o klasickou studentku. Jenže Carlota Bruna o věcech přemýšlí a má v hlavě srovnané své priority. Těmi se netají a prezentuje je. Věří ve vzájemnou pomoc, v lásku ke všemu živému a v samu sebe

Blogerka a Instagramová hvězda sdílí na svém webu carlotabruna.com a Instagramu svou cestu životem. Sleduje ji více než 180 tisíc lidí.

Carlota Bruna

Carlota se narodila 9. července 1997 ve Španělsku. Naplno si užívá života. Studuje výživu, cestuje, vaří, píše a předává informace lidem pomocí sociálních sítí.

Jaké měla začátky?

Začátky ve světě blogerů měla podobné jako mnoho lidí. Psala o životním stylu, cestování a jídle. Její cesta se postupem času vytříbila. Jak se začala zajímat o život okolo sebe a měnila svůj pohled a postoj k věcem, začala své poznatky šířit do světa.

Co se snaží světu sdělit?

Ve svém současném životě má mnoho vášní a cílů. „Jsem šťastná dívka...,“ napsala Carlota. Při pohledu na její profil a web poznáte, že se nejedná o ženu, která se zajímá pouze o módu, nebo kosmetiku. Schopnost komunikovat se světem využila k jinému poselství. Předává informace ohledně vědomého života, zajímá se o zvířata, životní prostředí a rostlinnou stravu.

„Život na rostlině je jedním z nejlepších rozhodnutí, které jsem v životě učinila...,“ píše Carlota.

Respektuje svět okolo sebe a hlavně, jedna z nejpodstatnějších věcí je ta, že respektuje samu sebe. Uvědomuje si dopad lidí na planetu, pomáhá ostatním, cítí se být propojena se Zemí. Bojuje za lepší budoucnost a s tím je spojeno i to, že si vybrala veganský styl života.

„Být autentický a dělat to, čemu skutečně věříte, je moje životní filozofie. Vidím podstatu lidí, zvířat a přírody a snažím se žít v souladu s mými myšlenkami,“ uvedla Carlota na svých webových stránkách.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE:

Nejčtenější články