Close search

Cappuccino nebo espresso? Oblíbená káva prozradí mnohé o vaší povaze

unsplash.com Zdroj: unsplash.com

Čaj si dává ráno minimum lidí. Většina po ránu upřednostní kávu. Málokdo ale ví, že dle jejího druhu se dá dost dobře odhadnout charakter člověka. A jakou kávu máte rádi vy?

Espresso

Neradi ztrácíte čas. Vysedávat hodiny nad jednou kávou není nic pro vás. Jste pracovití a snažíte se využít každou minutu dne efektivně, abyste toho stihli co nejvíce. Nejvíce vás děsí představa, že nebudete mít co dělat.

Cappuccino

Během hektického dne si umíte udělat čas na dobrou kávu. Ale nejdříve vyřídíte haldu povinností a pak usednete k čistému stolu s dobře udělaným cappuccinem. Občas jste na sebe příliš tvrdí.

Café Latté

Káva je u vás na prvním místě a práce jednoduše počká. Někdo chce mít práci hotovou, než se odmění kávou, ale vy si k ní s radostí sednete ještě před tím, než začnete pracovat. A taky cigareta je pro vás nutností. Kariéristé rozhodně nejste a v životě je pro vás nejvíc důležitá rovnováha.

Café Lungo

Svou povahou jste někde na pomezí mezi espressem a café latté. Čas od času vás pohltí pracovní stres a makáte jak mourovatí, ale nejraději máte svůj klid. Pokud byste si měli vybrat mezi doděláním pracovních restů a večerem s přáteli, přátelé jasně vyhrají. Práce vám přeci neuteče.

Nejčtenější články