Close search

Cameron, Amy, Paul: Smutný přehled hvězd, které zemřely příliš mladé

Zdroj:

Svět oplakává ztrátu nadějného mladého herce Camerona Boyceho, který ve dvaceti letech nečekaně zemřel ve spánku. Ač sotva opustil teenagerovský věk, stačil si zahrát po boku takových hvězd jako Salma Hayek a Adam Sandler. Úmrtí mladých talentů přitom nejsou žádnou výjimkou...

Každé úmrtí je ztrátou, která vždy raní rodinu i přátele zesnulého. Některé smrti ale dovedly k slzám celý svět. Tou poslední je nečekané úmrtí mladého herce Camerona Boyce. Americký herec, zpěvák a tanečník se nejvíce proslavil rolemi ve filmech Následníci, Machři 2 a Můj přítel delfín 2. Zářil i v seriálu Jessie, účinkoval v dabingu a také fantasticky tančil, jak můžete vidět v mnoha hudebních videoklipech.

Kolem jeho smrti přitom panují dohady, příčinou byl údajně "noční záchvat - důsledek zdravotního stavu, pro který byl Cameron momentálně léčen." Kdo další odešel příliš mladý?

Amy Winehouse, britská zpěvačka

Známá zpěvačka a hudebnice, která si za poměrně krátkou dobu svého působení získala srdce milionů lidí po celém světě, zemřela ve věku pouhých 27 let. Amy Winehouse nalezli ležící na podlaze jejího londýnského bytu 23. června 2011, následně byla prohlášena za mrtvou. Důvodem její nečekané smrti byla podle patologů otrava alkoholem.

Kurt Cobain, americký zpěvák

Frontman skupiny Nirvana a legenda milionů příznivců hudby zemřel 5. dubna 1994 ve věku 27 let. Jeho smrt je považována za sebevraždu spáchanou výstřelem do hlavy. Řada lidí Cobainovu smrt jako sebevraždu zpochybňovala, avšak tento důvod stále zůstává jako oficiální.

Jimi Hendrix, americký hudebník

Ne nadarmo se říká, že skutečné talenty často odcházejí ve věku 27 let. Jimi Hendrix je hudební ikonou, která zemřela 18. září 1970. Bezvládné tělo vynikajícího kytaristy bylo nalezeno v pokoji a důvod úmrtí byl formulován jako udušení zvratky, kterému předcházela intoxikace barbituráty.

Paul Walker, americký herec

Americký herec Paul Walker se těšil velké popularitě. I když se před kamerou objevil už v dětském věku, nejvíce ho proslavila jeho práce na filmech Rychle a zběsile. Walker byl nejen úspěšným hercem, ale také filantropem, který se aktivně věnoval charitě. Zemřel ve věku 40 let při automobilové nehodě 30. listopadu 2013.

Cory Monteith, kanadský herec a muzikant

Mladý herec a nadějný zpěvák, který se proslavil hlavně díky účinkování v americkém seriálu Glee. Cory otevřeně přiznával, že bojuje se závislostí na alkoholu a drogách, která se mu bohužel stala osudovou. Nehledě na to, že Monteith navštěvoval léčebnu, zemřel 13. července 2013 na předávkování heroinem a alkoholem.

Tomáš Holý, česká dětská hvězda

Také u nás máme smutné příběhy příliš brzkého odchodu z tohoto světa. Nečekaná smrt mladého herce, který se proslavil díky filmům jako Marečku, podejte mi pero! nebo Jak dostat tatínka do polepšovny. Jeden z nejlepších dětských herců ale zemřel 8. března 1990 při autonehodě ve věku pouhých 21 let.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA TALENTOVANÉ UMĚLCE, KTEŘÍ ZEMŘELI PŘÍLIŠ BRZY. 

Nejčtenější články