Close search

Bývalý dům Brada Pitta a Jennifer Aniston je na prodej. Tři roky ho opravovali a nyní stojí 1,3 miliardy korun

Repro Youtube.com Zdroj: Repro Youtube.com

I když se hollywoodský nejslavnější pár Jennifer Aniston a Brad Pitt rozvedli ještě v roce 2006, tak takový menší odkaz na jejich bývalý vztah stále žije v podání velmi drahé nemovitosti na kopcích Beverly Hills. Jejich bývalý dům je nyní na prodej za neuvěřitelnou částku 1,3 miliardy korun.

Pitt a Aniston si tento dům pořídili v roce 2001 za 13,1 milionu dolarů (301 milionů korun). Následně do něj investovali tři roky svého života, aby dům odpovídal veškerým jejich požadavkům a že ty požadavky rozhodně nebyly malé.

Tehdejší hollywoodský pár se například nebál investovat do vyhřívané mramorové podlahy, nebo do domácího baru, kterému posvětili celý jeden pokoj. K jeho vytvoření si nechali přivést dřevo z 200 let starého francouzského zámku. Interiér i exteriér domu je celkově koncipován do francouzského stylu.

Po velmi slavném a hlasitém rozvodu v roce 2006 od bývalých manželů dům vykoupil zakladatel investičního fondu Smithwood Partners, který ho nyní prodává za 56 milionů dolarů (cca 1,3 miliardy korun).

Nemovitost nabídne novým majitelům další luxusní prvky, kromě historického francouzského dřeva, má velký venkovní bazén a vlastní tenisový kurt. Dům byl postaven ve třicátých letech minulého století známým architektem Wallacem Neffem také pro tehdejší manželský herecký pár Frederica Marche a jeho ženu Florence Eldridge.

Podívejte se v naší fotogalerii na bývalý dům Brada Pitta a Jennifer Aniston.

Nejčtenější články