Close search

Byl koronavirus zapsán ve hvězdách? Astroložka princezny Diany tvrdí, že ano

Pixabay.com Zdroj: Pixabay.com

Debbie Frank je ve Velké Británii populární tím, že pravidelně vybírá nejlepší a nejhorší data zásnub nebo svateb a věnuje se královské rodině z pohledu astrologie. Nyní se podívala na věci v širších souvislostech. A přišla na mimořádně zajímavá zjištění. Informoval o nich magazín HELLO!

Debbie Frank se věnuje astrologii téměř čtyři dekády a byla třeba blízkou spolupracovnicí princezny Diany. Píše horoskopy pro různá britská média, pracuje pro velké korporace a v oboru se stala respektovanou autoritou. Teď z hvězd vyčetla i něco jiného než osudy jednotlivců.

Debbie a její výklad

Saturn ve znamení Kozoroha dominoval nebesům a byl v centru velké konjunkce Saturnu, Pluta, Merkuru a Ceresu, která se odehrála 12. ledna. O této konfiguraci věděli astrologové několik let, ostatně Saturn přešel do svého domovského znamení Kozoroha už 20. prosince 2017. A jejich uvažování nad tím, jak toto všechno ovlivní svět, teď dostalo jasné kontury. Saturn je prý totiž považován za zlomocnou planetu představující neštěstí a ztrátu, ale také sebeovládání, odpovědnost nebo pravidla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Debbie Frank (@scorpiodebbie),

Debbie Frank píše ve sloupku pro HELLO!, že když se koronavirus objevil v provincii Wu-chan, Velká Británie se otřásala stresem z Brexitu a prosincových voleb. Země doufala, že nová dekáda přinese světlo a naději, ale místo toho lednová sestava planet přinesla šok z Megxitu, který zahýbal se základy monarchie. A odchod Harryho a Meghan „do civilu“ byla prý jen jedna ze změn, které ovlivnily svět.

Když 11. března Světová zdravotnická organizace prohlásila koronavirus za globální pandemii, právě tehdy se Slunce setkalo s Neptunem ve znamení Ryb a postavilo se proti úplňku v léčivém znamení Panny. Následoval příchod Saturnu do Vodnáře, co se stalo poprvé za 29 let. Vodnář je sice znamení svobody a bratrství, ale také je často samotářem. K tomu Saturn izoluje…

Aktuálně je v sociální izolaci prakticky celá planeta a pod různými zákazy jsou doma tři miliardy lidí. Otázkou je, co přijde dál.

Naděje z hvězd?

Podle Debbie Frank se 5. dubna spojí Jupiter s Plutem, co představuje symbol renesance a opravy. Do konce roku se toto spojení zopakuje ještě třikrát. Další konjunkce různých planet a znamení ukazují zpomalení, konec jedné éry a pohyb nebo cestování. A když Jupiter a Saturn vejdou o zimním slunovratu (21. prosinec) do Vodnáře, bude to podle ní signál pro restart fungování společnosti.

Jak se různá znamení staví k jarnímu úklidu? Podívejte se do GALERIE:

 

Nejčtenější články