Close search

Brooke Saward navštěvuje ty nejlepší destinace po celém světě

Instagram.com Zdroj: Instagram.com

Narodila se v Tasmánii a měla jednu obrovskou vášeň, kterou je cestování. Většinou cestovala sama, protože její vrstevníci utráceli peníze za oblečení. Založila si blog World of Wonderlust, který se za roky stal jedním z nejvlivnějších webů ohledně cestovního ruchu

V dnešní době se dají navštívit snad všechny destinace, které si člověk vysní. Je pravdou, že na cestování musí být čas a peníze. Nicméně, opravdu nic není tak nereálné a cestování po celém světě už vůbec ne.

Tato mladá žena, si na cestování vydělala sama a navštěvování zajímavých míst se stalo její obživou. Na Instagramu ji sleduje skoro 600 tisíc lidí z celého světa.

Kdo je Brooke?

Brooke je vášnivá cestovatelka, která se narodila v Tasmánii 3. září 1991. Pracovně nemá zkušenosti pouze s cestováním, ale jedno období pracovala zadarmo jako televizní moderátorka v Los Angeles.

Nechte se inspirovat

Se svým blogem začala v prosinci 2012. Říká, že je to otevřená komunita pro všechny lidi, kteří se tímto chtějí živit.

Jako jedna z mála lidí, dává rady ohledně toho, jak cestovat úplně sama. Brooke miluje cestování a když ji bylo okolo sedmnácti, osmnácti, tak její přátelé s ní cestovat nechtěli, nebo neměli peníze, protože si raději koupili oblečení.

Svůj první samostatný výlet zrealizovala, když ji bylo dvacet let a po čase zjistila, že tento způsob cestování ji naplňuje možná i víc než cestování s lidmi, protože si může dělat úplně co chce a nemusí se ptát ostatních na jejich plány.

World of Wonderlust

Na tomto webu lidé najdou pouze to nejlepší z nejlepšího. Brooke se webu nevěnuje už pouze sama, jak tomu bylo dříve.

Na pomoc si vzala pár lidí, se kterými navštěvuje nejkrásnější místa, jaká cestovní ruch může nabídnout.

World of Wonderlust je jeden z nejvlivnějších webů o cestování a ovlivňuje globální trendy. Měsíčně ho navštíví přeš 1 milion nadšenců.

Díky malému týmu specializovaných odborníků jak na psaní, tak cestování aktivně navštěvují a vyhledávají destinace, o které se pomocí digitálního prostoru dělí s lidmi z celého světa.

„World of Wanderlust se ukázal jako vedoucí hlas pro mladé a sofistikované cestovatele, kteří touží prozkoumat to nejlepší, co může svět nabídnout prostřednictvím destinací, leteckých společností, hotelů, restaurací, zkušeností a cest,“ napsala na svůj web Brooke.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NEJKRÁSNĚJŠÍCH MÍST:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu