Close search

Bojujte za právo na lásku: Jak jednat, když ON je ten pravý a rodina jde proti vám?

unsplash.com Zdroj: unsplash.com

Konečně vysněný princ. Přijel na bílém koni a vy už si neumíte představit, že byste dýchala bez něho. Tahle filmová romance má jeden háček. Celá vaše rodina je proti. Za štěstí se ale musí bojovat. Jak?

Lepší underground než mainstream

Ať už se váš partner znelíbil rodině z jakéhokoli důvodu, vy byste se za něj měla postavit. Důvodů, proč jsou proti může být hned několik. Možná je moc alternativní. Pankáč s vyholenou hlavou a potetovanými zády se zřejmě na rodinou oslavu nehodí. To vám ale může být fuk.

Pomůže promluva

Není od věci si sednout s vaší matkou a popovídat si s ní. Proč? Nejvíc proti vaší lásce pravděpodobně brojí otec, protože jste přece tatínkova holčička. Vliv na něj má ale vaše matka, se kterou můžete vymyslet strategii, jak na něj.

Donuťte je trávit čas spolu

Pokud vám rodina zakáže přivést si vašeho pana božského na oslavu, vymyslet to musíte jinak. Dojít může i k náhodnému setkání v obchodě nebo jim oběma dejte voucher na thajskou masáž. Tou určitě nepohrdnou a ještě budou nuceni si povídat v tak intimní chvíli. To je určitě zblíží.

Buď my, nebo nic

Postavte rodinu před hotovou věc a vysvětlete jim, že se svým partnerem zkrátka zůstanete. Nikdy jste nikoho lepšího nepotkala, tak se ho přece nebudete jen tak vzdávat. Navrhněte jim, že buď váš vtah přijmou, nebo vás budou vídat méně a méně. Drobná výhružka by mohla zabrat.

Svatba jako důkaz

Možná vašim nejbližším vadí, že žijete jen tak na hromádce a čekají, kdy do toho praštíte. Teprve pak ho budou brát vážně. Pokud už máte svatbu za sebou, tak se možná jen nemohou dočkat vnoučete. Vsaďte se, že jakmile budou mít v náručí malé miminko, okamžitě zjihnou.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu