Close search

Bianca Sparacino: Její slova hluboce zasáhnou každého. Její Instagram Rainbowsalt ovlivňuje statisíce lidí

Instagram Zdroj: Instagram

Instagramové profily mohou být neosobní nebo osobní, kanadská influencerka však vytvořila profil, který je osobní mnohem více než jiné. Přestože je Instagram především tržištěm krásných obrázků, lidé si najdou cestu i k Biance Sparacino. Pouze málokdo se u její stránky nezastaví. Příběhy a myšlenky v krátkých odstavcích, které prezentuje minimalisticky černě na bílém, dodají inspiraci, sílu a naději do budoucna, snad víc než všudypřítomné obrázky dokonalého světa.

Jak influenceři ovlivňují masy? Většinou na to jdou přes vzhled, cestování, jednoduše dech beroucí fotografie. Ovlivnit tisíce jiných však člověk nemusí pouze atraktivním vzhledem, krásnou dovolenou nebo vtipem. Kreativní člověk se správnou myšlenkou může mít mnohem větší a lepší dopad. Nakonec sklidí více úspěchu než běžný influencer, kterých jsou sociální média plná.

Profil, který vás ovlivní jinak, než čekáte

Instagramový profil Rainbowsalt založila Bianca Sparacino, žijící v Torontu. Sleduje ho téměř půl milionu lidí. Nenajdete tam přitom klasické okouzlující fotky ani selfie. Jedná se o stránku plnou poezie a poetických textů. I takový je Instagram.

Na mediální výsluní se většinou dostávají ti, kteří jsou na Instagramu nebo YouTube a mají miliony sledujících. Jsou to lidé věnující se oblastem jako je móda, kosmetika nebo cestování. Jde o populární oblasti, které oslovují velké množství lidí. Nicméně, člověk nutně nemusí mít toto zaměření, ale i přesto se může stát influencerem. Důkazem je instagramový profil Rainbowsalt.

Slova, která vás zasáhnou

Spisovatelé, textaři a vlastně všichni lidé, kteří se živí slovem, mají své publikum, ke kterému mluví. Vzpomeňte si na zajímavou knížku. Čtete ji s tak velkým zapálením, že se dokážete vcítit do dané postavy a prožíváte s ní celý příběh. Knihy a filmy jsou navíc často napsané podle skutečné události, nejsou nereálné, dotýkají se našich životů, a proto nás tato díla dokáží tolik zasáhnout. Stejně tak to dělá Bianca se slovy.

Pozitivní přístup především

Jsou různé oblasti, ve kterých člověk může pomáhat druhým lidem. Specifická skupina lidí, která se zajímá o osobní rozvoj, ráda čte. Toho Bianca využila. I ona má pravděpodobně velice ráda čtení, možná právě tam pramení její inspirace a bohatá slovní zásoba. Myšlenky, které se odehrávají v hlavách mnoha lidí, ona dokáže vměstnat do krátkých „příběhů“.

V některých odstavcích člověk nalezne naději a útěchu pro překonávání složitých životních období. Jiné zase povzbuzují víru v lepší zítřky. S Biankou se člověk těší na krásnou budoucnost a lépe zvládá i přítomnost, která nemusí být zrovna veselá. Její příběhy vedou k zamyšlení, ovšem jen ty, kteří ovládají angličtinu...

„The love you deserve will show you that you were never too difficult or too hopeful to care for. You were never not good enough. No, the love you deserve will show you that you were never asking for too much – you were simply just asking the wrong person.“ - Bianca Sparacino

Zajímají vás příběhy Bianky? PODÍVEJTE SE DO GALERIE:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu