Close search

Bezos údajně ignoruje Gwyneth Paltrow. Šéf Amazonu neodpovídá herečce na emaily

YouTube Zdroj: YouTube

Každý jsme asi zažili nepříjemnou komunikaci, u které bychom nechtěli, aby se opakovala. Situace i lidé jsou různí a nikdy nejde dopředu odhadnout, jak se člověk zachová. S podobnou zkušeností se svěřila i herečka Gwyneth Paltrow, která přiznala, že ji po pár emailech začal nejbohatší muž světa Jeff Bezos zcela ignorovat.

Nestává se každý den, že byste z nějakého důvodu nepadli do oka jednomu z nejvlivnějších lidí. Gwyneth Paltrow se ale tento husarský kousek povedl a rovnou s šéfem internetového gigantu Amazon. V nedáváném rozhovoru se Paltrow nechala slyšet, že si už dlouho chtěla popovídat s Bezosem a tak mu napsala. Jak ale zjistila adresu, na kterou má email odeslat? 

Ono to vlastně ani nebylo tak těžké. Po velké pozornosti, kterou média věnovala pracovní kultuře ve společnosti Amazon, se Jeff Bezos rozhodl vytvořit si email, který poskytne svým zaměstnancům. Na emailovou adresu jeff@amazon.com mohli tak pracovníci firmy, nebo i běžní zákazníci posílat své návrhy a dotazy přímo zakladateli Amazonu. Bezos dokonce tvrdil, že velké množství emailů si osobně čte a poté je přeposílá vedoucím daných divizí, kterých se problém týká s jednoduchou otázkou „Mohli byste se na to podívat, proč se to děje?“. 


Když se emailová adresa dostala na veřejnost, přišla na řadu i Gwyneth Paltrow. Herečka se svěřila magazínu The Wall Street Journal, že Bezosovi napsala email, ale že jí nikdy nepřišla odpověď. Po uveřejnění tohoto rozhovoru ale Paltrow údajně čekalo překvapení. Do emailové schránky jí přistála zpráva, která byla od šéfa Amazonu. Bezos herečce v emailu napsal, že se doslechl o jejím pokusu ho kontaktovat. Když mu ale Paltrow odpověděla, že by se s ním velice ráda setkala, nedočkala se už žádné odezvy. 

Je dost možné, že šéf nadnárodní společnosti jednoduše nemá moc času nazbyt. Také poslední měsíce jsou pro Bezose celkem krušné, jelikož prožívá rozchod se svojí manželkou MacKenzie. Ta požádala o rozvod, jakmile byly v médiích zveřejněny informace o možné nevěře. 

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu