Close search

Beyoncé navrhla gendrově neutrální oblečení: S firmou Adidas bude oživovat vlastní oděvní značku

archiv Zdroj: archiv

Americká zpěvačka Beyoncé nejenom vyprodává koncertní haly a natáčí úspěšné písně, ale podobně jako mnoho hudebníků podniká i v oděvním průmyslu. Nyní navázala spolupráci s německou firmou Adidas, se kterou uvede na trh oblečení navržené pro sportovní nadšence. Podle vyjádření firmy, se Adidas a zpěvačka Beyoncé rozhodli vytvořit gendrově neutrální oděvy.

Společnost Adidas zahájí v lednu prodej nové kolekce, kterou navrhla ve spolupráci se zpěvačkou Beyoncé. Bude se jednat o opětovné uvedení značky Ivy Park na modní trh. Nová kolekce, která zahrnuje boty, oblečení a různé doplňky, bude genderově neutrální a zájemcům nabídne oděvy v kaštanové, oranžové a smetanové barvě. Zájemci si tak budou moci vybrat mikiny, kombinézy, kalhoty, nebo i cyklistické kraťasy s tradičním trojitým pruhem Adidas.

Výhodná spolupráce

Zpěvačka Beyoncé se podobně jako její manžel, rapper Jay-Z, rozhodla podnikat v oděvním průmyslu. V roce 2016 spustila společně s britským módním řetězcem Topshop značku Ivy Park. Minulý rok se ale zpěvačka rozhodla značku od giganta v oděvním průmyslu odkoupit a nyní se ji snaží znovu oživit ve spolupráci s firmou Adidas.Pro německou společnost toto spojení se slavnou hvězdou také může být velmi výhodné, jelikož se ji roky snaží prosadit na americkém trhu, kde zaostává za svými konkurenty jako Nike nebo Puma. Pokud bude nová kolekce úspěšná, Beyoncé se může těšit na dobré příjmy, které jí tato spolupráce může přinést.

Úspěšná zpěvačka

Americká hvězda se ale již nyní může pochlubit velkým majetkem. Americký magazín Forbes odhaduje její celkové jmění na 400 milionů dolarů (9 miliard korun). S manželem Jay-Z se tak mohou pochlubit společným jměním okolo 1,4 miliardy dolarů (31,5 miliardy korun). Slavný pár spolu má tři děti, za které rádi utrácejí za luxusní vybavení. Je známo, že když se manželům narodila dvojčata Rumi a Sir, tak jim rodiče koupili postýlky vyrobené ze zlata v hodnotě 80 tisíc dolarů (1,8 milionu korun). Manželé si také pořídili několik luxusních nemovitostí. Na území USA tak vlastní dům za 26 milionů dolarů, který se nachází ve slavné oblasti Hamptons a další sídlo za 88 milionů dolarů si koupili v kalifornském Los Angeles.

PODÍVEJTE SE V NAŠÍ GALERII NA PODNIKAVOU ZPĚVAČKU BEYONCÉ:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu