Close search

Anthony Hopkins radí, jak na rok 2021: Nevzdávejte se, bojujte a buďte stateční

Showpix.cz Zdroj: Showpix.cz

Anthony Hopkins, který dnes slaví 83. narozeniny, nahrál na svůj Twitter jedno z nejpůsobivějších videí poslední doby.

Víc jak půl života strávil slavný britský herec na suchu, bez kapky alkoholu. Teď se podělil také o to, jak se na tuto cestu před 45 lety vydal.

Anthony Hopkins žije

Před pětačtyřiceti lety jsem měl budíček. Řítil jsem se do katastrofy, upíjel jsem se k smrti,“ vzpomíná Anthony Hopkins na moment, který mu kdysi nejen změnil život, ale vlastně mu ho i zachránil.

Nejsem moralista, ale dostal jsem zprávu. Byla to malá myšlenka, která se mě zeptala: Chceš žít nebo zemřít? A já jsem řekl: Chci žít.

To, co pak přišlo, označuje jako obrovskou úlevu. Přiznává také, že ne každý den svítí slunce a pochybnosti ho někdy neopouštějí. Ale fakt, že čerstvě 83letý britský herec je dnes zde a pořád žije a pracuje, dokazuje, že se vydal na správnou cestu. Letos byl dokonce nominován na Oscara za snímek Dva papežové.

Jak na rok 2021

Anthony Hopkins považuje rok 2020 za dobu plnou trápení a smutku pro mnoho, mnoho a mnoho lidí. Ale to, co nás čeká, by už mělo být lepší.

Držte se. Dnes je zítřek, kterého jste se včera tak báli. Mladí lidé, nevzdávejte se. Bojujte a buďte stateční. Pak vám přijdou na pomoc ohromné síly. To mi vydrželo celý život,“ říká Hopkins a dodává, že nás čeká ten nejlepší rok.

Zdroj: twitter.com

Nejčtenější články