Close search

Anketa Kemp roku zná svého absolutního vítěze. Je jím Camping Rožnov. Vysokými standardy překvapila ale i další ubytování

Campiri Zdroj: Campiri

Titul nejlepšího kempu letos obhájil Camping Rožnov, který v anketě Kemp roku zvítězil i v minulém roce. V nových kategoriích však obstály i další. Porota u nich ocenila například recyklovatelné nádobí, kvalitní domácí kuchyni nebo ZOO koutek pro děti.

Do konce srpna poslali lidé bezmála deset tisíc hlasů, jimiž podpořili své favority, a to nejen ty kempy, které se do ankety aktivně přihlásily. „Po kontrole platnosti hlasů a jejich výsledném sečtení jsme získali výsledné pořadí, o kterém rozhodly hlasy samotných návštěvníků. Z nich jsme po společné diskuzi s odbornou porotou následně vybrali vítěze v každé z deseti soutěžních kategorií dle cílové skupiny kempu,“ vysvětlil Adam Gros, CEO webového portálu Dokempu.cz.

Absolutním vítězem se stal Camping Rožnov, který zabodoval krásným prostředím, čistotou i milým personálem. Za ním na druhém místě skončil kemp Sedmihorky, dále pak Vranovská pláž. Organizátoři vedle absolutního pořadí oznámili také vítěze v nových kategoriích, jako je například Objev roku, Skokan roku nebo Nejlepší malý kemp.


Do odborné poroty tentokrát zasedl Tomáš Zástěra. „Výběr to nebyl vůbec jednoduchý. Nabídka kempů je u nás momentálně na nejlepší úrovni, co kdy byla, přesto se nám nakonec podařilo vybrat celkové vítěze i vítěze v jednotlivých kategoriích. Soutěž mi dala příležitost poznat nová místa. A už teď můžu prozradit, že do některých z nich si v příštím roce rozhodně udělám výlet,“ nastínil Tomáš Zástěra, ambasador letošního ročníku ankety.

V roce 2022 se do ankety aktivně zapojilo 150 kempů a rekreačních středisek, celkem však mohlo být hodnoceno více než 1 500 českých a slovenských ubytovacích zařízení. Kompletní výsledky a další podrobnosti najdete na webu Dokempu.cz

Top 10 – absolutní pořadí

1. Camping Rožnov

2. AUTOCAMP SEDMIHORKY

3. Camping Vranovská pláž

4. Kemp Keramika

5. Autokemp Buňkov

6. Autokemp Sykovec

7. TOP camping GORALSKÝ DVOR

8. Autokemp Budišov nad Budišovkou

9. CAMP DOLCE

10. Koupaliště a kemp PeckaNejčtenější články

Zavří­t reklamu