Close search

Návrhářka Anine Bing: Její první kolekce měla pouze pár kusů oblečení

Instagram.com/aninebing Zdroj: Instagram.com/aninebing

Díky rokům, které trávila v modelingovém světě získala mnoho kontaktů na důležité lidi. Po založení své vlastní značky Anine Bing využila sociálních sítích a těchto kontaktů. Dnes si její produkty mohou koupit lidé v U.S.A, Evropě, nebo ve Velké Británii.

V módním průmyslu se začala pohybovat zhruba ve čtrnácti letech. Dnes již není žádným nováčkem. Sociální síť Instagram použila k propagaci své módní značky.

Kdo je Anine Bing?

Anine se narodila 30. listopadu 1982 v Dánsku, ale vyrostla ve Švédku a v jednadvaceti letech se přestěhovala do Los Angeles. Jedná se o bývalou modelku, dnes úspěšnou návrhářku a podnikatelku. Na Instagramu jí sleduje skoro 800 tisíc lidí z celého světa.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ANINE BING (@aninebing),

Jaké měla začátky?

V módním průmyslu se začala pohybovat brzy. Nejdříve pracovala jako modelka a během této doby sehnala dost kontaktů na důležité lidi v oboru. Dále psala do několika časopisů, a když nastoupila vlna blogů, nezmeškala ji a také si jeden založila. Vedla ho zhruba devět let. Švédsko je místo, kde vyrůstala a lidé tam s blogem začali mnohem dříve než lidé v ostatních státech.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ANINE BING (@aninebing),

Vlastní podnikání

Její popularita jí také pomohla, když uváděla na trh svou vlastní značku. Svou první kolekci začínala s klasikou, která nikdy neomrzí. Kožená bunda, bílé tričko a džíny. V průběhu několika let se její firma rychle rozrostla, jak o lidi, tak o místa, kde své produkty prodává.

Své obchody otevírá ve velkých metropolích. Lidé si mohou její produkty koupit v U.S.A, Evropě, nebo ve Velké Británii.

V dnešní době neprodává jen základní oblečení, ale kolekce se rozšířila o obuv, šperky, vůni, nebo spodní prádlo.

Dětská kolekce

Nejen ženy a muži chtějí v dnešní době vypadat dokonale a dají si záležet na oblékání. Rodiče nenechají chodit v nekvalitním oblečení ani své děti. Anine proto navrhla kolekci, která se zaměřuje i na mladší populaci. Nyní se může celá rodina sladit do jedné řady.

Nejčtenější články