Close search

Andrea Hannemann dává návody jak propojit mysl, tělo i duši

Instagram.com Zdroj: Instagram.com

Pochází z Kanady, ale přemístila se na Havaj, kde skoro stále svítí slunce. Spolu se svou rodinou si dává záležet na tom, co jedí a jak se cítí. Své poznání a holistický přístup se Andrea Hannemann snaží rozšířit do celého světa.

Instagram této ženy a celé její rodiny je jak z katalogu na krásnou letní dovolenou. Na svém profilu má 1,1 milionu sledujících, které inspiruje každý den.

O koho se jedná?

Andrea žije se svým manželem, se kterým má tři děti na Oahu. Přesunula se tam v pubertě z chladné Kanady, a jak sama říká její srdce patřilo do tropů.

Mnoho lidí ví, že štěstí souvisí i s tím, co člověk dá do svého těla, co říká a jak myslí. S tím jde ruku v ruce i zdraví. Andrea spolu s celou rodinou žije na slunné Havaji. Uznávají holistický způsob života a jedí většinou jen živou stravu. Pomocí Instagramu a svého webu se snaží navést i ostatní lidi k novému způsobu života.

Holistický přístup k životu

Tento přístup zahrnuje všechny složky v životě každého, jedná se o mysl, tělo i duši. Jakmile je něco z toho v nerovnováze, tak člověk jako celek nefunguje správně. Nejsou to žádné triky a ani se k tomu nepoužívají kouzelné lektvary, ale jedná se o léčení a uzdravení těl zevnitř.

„Jedná se o životní styl, který podporuje volbu zdravého života ve všech aspektech života a usiluje o dosažení optimálního zdraví a pohody,“ napsala na na svůj web.

EarthyAndy.com

Stránka EarthyAndy.com je navržena tak, aby pomohla lidem, kteří mají zdravotní problémy. Najdete tam tipy jak se stravovat, zdravotní tipy a poradenství, recepty, ale také věci ohledně rodinného života, cvičení a krásy.

Je to taková ucelená příručka na šťastný život, který si můžete upravit podle sebe.

"Kdyby měla dostat má strava název, byla bych považována za veganku s vysokým obsahem sacharidů a nízkotučných rostlin," uvedla Andrea.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu