Close search

Andílek Victoria's Secret odkrývá své soukromí. Sladký život modelky? Ne tak docela!

Instagram Zdroj: Instagram

Doutzen Kroes, jedna z nejlépe vydělávajících modelek světa, vede spořádaný život. Na rozdíl od jiných má jasně srovnané priority, svědčí o tom i schopnost zvládnout kariéru světové modelky a rodinu s dětmi. Nově natáčí videa, ve kterých se projevuje její smysl pro humor, ale také odvaha. Nebojí se ukázat, že ani v životě slavné krásky není vše tak růžové.

Patří mezi nejlépe vydělávající modelky světa

Žena s andělskou tváří a tělem bohyně patří mezi nejuznávanější modelky světa. Narodila se v Nizozemsku 23. ledna 1985, bude jí tedy pětatřicet let.

V roce 2008 se stala "andílkem" pro značku Victoria's Secret. Díky této spolupráci se její jméno proslavilo po celém světě. V roce 2005 ji prestižní časopis Vogue vyhlásil modelkou roku. V roce 2012 podle časopisu Forbes patřila mezi pět nejlépe vydělávajících modelek světa a v roce 2014 obsadila dokonce druhé místo. Má úctyhodnou kariéru, ale i srdce, které bije pro rodinný život.

Jejím manželem je od roku 2019 DJ Sunnery James, kterého si vzala po roční známosti. Mají spolu dvě děti, syna Phyllona a dceru Myllenu Mae. Přestože Doutzen postavila svoji kariéru na vzhledu, při jednom rozhovoru přiznala, že své dceři říká raději "Jsi chytrá", místo toho, aby jí říkala: "Jsi krásná".

Nebojí se ukázat tvář bez make-upu

Není to dlouho, kdy jedna z nejúspěšnějších modelek světa zveřejnila svůj první vlog. Dává tak lidem možnost poznat ji víc osobně, podívat se za dokonalé obrázky z titulních stran. Možná vás ve videu překvapí smyslem pro humor a přirozeným vystupováním, které byste u supermodelky čekali jen těžko. A odhaluje i svoji pravou tvář!

Světoznámou modelku Doutzen Kroes většinou vidíme prvotřídně upravenou. Na obálkách prestižních časopisů a mole předních módních návrhářů to jinak ani nejde. Nicméně ve videích se nebojí ukazovat svou skutečnou tvář bez líčidel a různých filtrů.

Odkrývá masky většiny modelek

Nejen modelky, většina slavných i méně slavných tváří na sociálních sítích sdílí ty nejzajímavější a nejatraktivnější snímky sebe sama. Většina lidí vytváří na sociálních sítích obraz dokonalého světa. I vlogy odrážejí spíše přání než realitu, protože život nepřináší jen pozitivní věci, které vidíme na sociálních sítích. Zatímco většina kolegyň prezentuje na sociálních sítích to, jak jim všechno vychází a vše berou s nadhledem, Doutzen poodhaluje i stinné stránky života slavných a úspěšných lidí.

Jako mnoho žen se i slavná modelka snaží vybalancovat práci a rodinný život. Jde o nelehký úkol, který se nemusí vždy dařit. Minimálně v jednom vlogu Doutzen ukázala celému světu, že cestování za prací má i svá úskalí. Přiznala i smutek a nepříjemné emoce, které prožívá, když odjíždí od manžela a dvou rozkošných dětí. Alespoň částečně tak narušuje obraz věčně usměvavých cestovatelů a slavných krásek, které neprožívají nic jiného než radost z objevování a nových zážitků.

Na svém YouTube má zatím pouze pár videí. Až budoucnost ukáže, jakým směrem se budou ubírat její další počiny. Jisté je, že nás nechá nahlédnout do zákulisí své práce a odhalí něco ze svého rodinného života. Možná si díky ní všichni poupravíme vnímání toho, jak asi žijí slavní a bohatí.

NAHLÉDNĚTE DO GALERIE ANDĚLSKÉ DOUTZEN:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu