Close search

Amanda Shadforth: Umělkyně, která využívá naplno všechen svůj kreativní potenciál

Repro Instagram.com/amandashadforth Zdroj: Repro Instagram.com/amandashadforth

Nejdříve se několik let pohybovala v uměleckém prostředí a byla úspěšná nejen v Austrálii. Následně se rozhodla založit stránku Oracle Fox, kde sdílí své nadšení z oblasti módy, cestování a kultury. Amanda Shadforth je dnes jednou z nejúspěšnějších blogerek v Austrálii, která ovlivňuje tisíce lidí

Další žena z Austrálie, které se podařilo prorazit ve světě blogu, je Amanda Shadforth. Na Instagramu ji sleduje více než 700 tisíc lidí. "Umělec nesmí být nikdy vězněm." Vězeň? Umělec by nikdy neměl být sám sobě vězněm, stylovým vězněm, vězněm reputace, vězněm úspěchu atd.,“ napsala na svém webu Amanda.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Amanda Shadforth (@amandashadforth),

Kdo je Amanda?

Narodila se v Austrálii, kde také žije. Tato žena je známá svým jedinečným a pro mnoho lidí dokonalým stylem. Před lety si založila svůj web Oracle Fox a kromě toho má vlastní kolekci zvanou "OF by Amanda Shadforth".

Kariéra

Svou kariéru začala jako umělkyně. Úspěchy měla nejen v Austrálii, ale i v zahraničí. Před lety se přeorientovala do digitálního světa a založila si stránku Oracle Fox. Na stránce Oracle Fox Amanda umělecky vyjadřuje svou vášeň pro umění, cestování, kulturu a také módu. Jejím webem rychle začala ovlivňovat módní trendy a stala se jednou z předních blogerek v Austrálii.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Amanda Shadforth (@amandashadforth),

OF Amanda Shadforth

Kromě psaní využívá své kreativní nadání i na jiné činnosti. Momentálně se Amanda zaměřuje na svou novou životní kapitolu. Kolekci OF vytvořila pro lidi, kteří milují moderní módu. Jedná se o ručně vyráběné věci zdobící jak člověka, tak prostory.

Jak běžně tráví svůj pracovní den? „Strávím hodně roku cestováním, i když považuji za opravdu důležité být doma a uzemněna. Každý den, pokud jsem doma, trávím hodně času v kanceláři OF debatováním o projektech se svým týmem, brainstormingem, tvorbou a plánováním výroby. Rádi plánujeme tak, jak je to nejlépe možné, takže v den natáčení mohou věci běžet co možná nejlépe,“ napsala na svůj Instagram Amanda.

Nejčtenější články