Close search

Alexis Ren: Instagramová hvězda přiznala vážnou nemoc

Instagram.com Zdroj: Instagram.com

Její život vypadá jako sen každého člověka. Opak je ale pravdou. O svůj životní příběh, plný kotrmelců se dělí s celým světem a nebojí se říct pravdu. V pubertě přišla o matku, se kterou měla krásný vztah. Po této události začala Alexis Ren mít problémy s váhou a přehnaně cvičila.

Instagramová kráska Alexis Ren si svou popularitu získala hlavně díky vztahu s Jayem Alvarezem, se kterým pár let tvořila pár. Nyní tvoří pár s americkým hercem Noahem Gregory Centineoem. Její Instagram sleduje 13,5 milionů lidí z celého světa.

Modelka a Instagramová hvězda

Tato mladá usměvavá slečna se narodila 23. listopadu 1996 v Kalifornii, přesněji v Santa Monice. Má další dvě sestry a jednoho bratra. Jedná se o americkou instagramovou celebritu a modelku, která se několikrát objevila na obálkách prestižních časopisů, jako je Playboy, nebo Sports Illustrated Swimsuit Issue.

Neštěstí v rodině

Na YouTube Alexis můžete vidět, jaké potraviny a potravinové doplňky zařazuje do svého jídelníčku. O to, co dá do svého těla se začala zajímat pravděpodobně díky její matce, která byla odbornice na výživu. Bohužel v roce 2014 zemřela na rakovinu prsu. V té době bylo Alexis teprve 17 let. S matkou měla ona i její sourozenci velice blízký vztah. Všichni spolu trávili velké množství času, i díky tomu, že je matka vyučovala doma.

„Je smutné vědět, že dnes nemůžu přijít domů, obejmout tě a poděkovat za to, že jsi nejlepší máma, o kterou tři malé holčičky mohly požádat. Je těžké prožít život bez tebe, ale udělala si z nás silné dívky a každý den chceme, aby si na nás byla hrdá,“ napsala na svůj Instagram Alexis v den matek.

Přiznala vážnou nemoc

Na Instagramovém profilu se prezentuje krásným životem, plným smíchu a šťastného života. Ona sama přiznala, že realita není tak pravdivá. „Nejsem nic, co si myslíte, že jsem,“ napsala k jedné fotce na Instagramu.

Přijít o člena rodiny není jednoduché. Po té co její matka zemřela, začala mít problémy s jídlem. V tu dobu poznala svého bývalého přítele, se kterým začala cestovat po celém světě. Jejich popularita byla tak velká, že se domů vraceli jen zřídka. Neustálé přemísťování z jednoho konce světa na druhý je velice náročné a to Alexis k jejímu stavu moc nepřispělo. Až po ukončení vztahu se o sebe a své zdraví začala starat mnohem lépe.

Alexis si je moc dobře vědoma, že sociální sítě mají jak pozitivní, tak negativní dopad na mladší generace. Asi i proto šla s pravdou ven a na sociálních sítích přiznala, že trpí poruchou přijmu potravy.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE PŘEKRÁSNÉ ALEXIS REN:

Nejčtenější články