Close search

Alexandra Pereira: Vystudovaná právnička úspěšnou blogerkou

Instagram.com/alexandrapereira Zdroj: Instagram.com/alexandrapereira

Původně to plánovala úplně jinak. Navštěvovala právnickou fakultu a měla poměrně přesnou představu o svém budoucím povolání. Pak si pro zábavu založila blog Lovely Pepa a její popularita rychle stoupala, hlavně ve Španělsku. Dnes spolupracuje se značkami jako Chanel nebo Cartier.

Krásných a sympatických žen, které ze sebe dokáží dostat to nejlepší, není nikdy málo. A doba přeje tomu, že díky sociálním sítím se o nich může v reálném čase dozvědět celý svět. Jednou z nich je i Alexandra Pereira, kterou na Instagramu sledují téměř dva miliony lidí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alexandra Pereira (@alexandrapereira),

Na cestách

Španělská rodačka z města Vigo spustila blog Lovely Pepa v roce 2009 a zaznamenávala do něj třeba návštěvy evropských měst. Rychle se stala inspirací nejen pro vášnivé cestovatele a její oblíbenost stoupala raketovou rychlostí. Během pár měsíců se návštěvnost její stránky vyšplhala na více jak 1000 lidí za den. Viděla jsem příležitost proměnit tuto návštěvnost na způsob vydělávání peněz a můj koníček se změnil v zaměstnání. Pochopitelně s tím přišly změny plánů a právo jsem vyměnila za full-time blogování," vzpomíná Alexandra v rozhovoru pro blog Refinery Times. A ruku v ruce s úspěchem přicházely spolupráce se exkluzivními značkami je Chanel, Dolce & Gabbana a Cartier.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alexandra Pereira (@alexandrapereira),

Být vidět a inspirovat

Druhou velkou oblastí, které se Alexandra vášnivě věnuje, je móda, líčení a životní styl. To zajímá snad každou ženu, protože všechny chtějí vypadat krásně. A není to jen záležitost správného světla, úhlu focení, líčení a dalších věcí. Alexandra má na svém YouTube kanále i příspěvky o sportu, kterým se udržuje ve formě. „Tvrdě pracuji, abych se zbavila té extra prázdninové váhy,“ uvedla na své Instagramové stránce. Můžete se podívat, jestli se jí tyto cíle povedlo splnit.

A jestli někdy litovala, že opustila původně plánovanou kariéru? „Ano, často nad tím uvažuji, myslím, že bych měla o poznání klidnější život. Ale když se podívám zpátky, jsem vděčná za to, že jsem se vydala touto cestou. Jinak bych přišla o spoustu zajímavých věcí."

Nejčtenější články