Close search

Adele promluvila o poporodních depresích i rozvodu: S manželem nežili už několik let!

adele.com/photos Zdroj: adele.com/photos

Britská zpěvačka Adele sklízí na hudebním poli jeden úspěch za druhým. Nazpívala několik megahitů, které se zapsaly do dějin. A nejspíš jich ještě pár nazpívá. Zatímco profesně se jí daří výtečně, její soukromý život bohužel tak slavný není.

Úspěšnější než Rolling Stones nebo Madonna

Adele je anglická zpěvačka, která začala zářit na hudebním nebi v roce 2007, kdy převzala cenu BRIT Awards v kategorii Cena kritiků. Ta je udílena umělcům, kteří do té doby nevydali žádné album. Její debutová deska vyšla v lednu 2008 a hned se dostala na první místo prodejního žebříčku ve Velké Británii. Její alba se na prvním místě nejprodávanějších desek udržela nejdéle v historii. Překonala tak třeba Rolling Stones či Madonnu.

Společně se skladatelem Paulem Epworthem v roce 2012 složila a nazpívala titulní skladbu k Bondovce Skyfall. Tato píseň získala v roce 2013 Oscara za nejlepší původní píseň, Zlatý glóbus za nejlepší filmovou píseň a z BRIT Awards si odnesla vítězství v kategorii Nejlepší britský singl roku. V soukromém životě se Adele ale už tak nedařilo.

Adele a její lásky

První vztah prožila s bisexuálem, který ji, jak později přiznala, inspiroval k mnoha hudebním textům. V lednu 2012 se ukázalo, že Adele udržuje milenecký poměr s ředitelem charitativní organizace Drop4Drop Simonem Koneckim. V červnu zpěvačka oznámila, že s přítelem čekají narození potomka. 19. října téhož roku jej porodila.

V roce 2014 se se Simonem vzali, ale jejich manželství prošlo několika vážnými krizemi. Letos Adele potvrdila rozvod. Nyní navíc vyšlo najevo, že spolu už roky nežili ve společné domácnosti. Péči o syna Angela chtějí zvládat společně. Adele si však své soukromí natolik střeží, že kam povedou její příští kroky, ví jen ona sama.

Veřejně přiznala poporodní deprese!

Adele je jednou z celebrit, která kromě partnerských potíží musela řešit i vážné psychické problémy. Jako jedna z mála se rozhodla o svém stavu veřejně promluvit. Po porodu syna začala trpět silnými poporodními depresemi. Právě kvůli nim si možná další dítě nepořídí, má strach, že by na tom byla stejně a znovu by to už nezvládla.

„Jsem vystrašená. Měla jsem opravdu hrozné poporodní deprese, když se mi narodil syn. Strašně mě to vystrašilo. S nikým jsem o tom nemluvila. Zdráhala jsem se o tom hovořit,“ sdělila Adele v rozhovoru pro magazín Vanity Fair.

Velmi jí tehdy pomohlo, když začala chodit mezi přítelkyně s dětmi. „Šla jsem ke kamarádce a řekla jsem jí, že to prostě nedávám a nenávidím to. A ona mi řekla, že je na tom stejně,“ pokračovala. Tehdy zjistila, že není jediná, kdo má takové problémy a ulevilo se jí.

Podle Adele je jediný způsob, jak se vrátit zpět k normálnímu životu a nezbláznit se, udělat si nějaký čas jen pro sebe a vyčistit si hlavu. Přílišné upínaní na dítě není podle ní dobré a matky vyřazuje z normálního života. „Já jsem nebyla schopna syna nechat na starosti někomu jinému a jen tak v klidu jít psát nové písně a připravovat další desku. Ale pak jsem to zvládla a jsem to stále já, nezměnila jsem se, jen mám dítě a jsem víc zodpovědná,“ dodala.

Adele se po porodu syna na delší dobu stáhla z veřejného života. První velkou akcí bylo předávání Zlatých glóbů v lednu 2013.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE, která přibližuje osobnost Adele.

Nejčtenější články