Close search

90denní snoubenci po 90 dnech aneb shakespearovské drama v přímém přenosu

Zdroj:

Chantel Everett a Pedro Jimeno – jeden z nejvýbušnějších párů, který stál v centru pozornosti reality show 90denní snoubenci (90 Day Fiancé), si fanoušci zamilovali, protože je neustále dokázal zásobovat vypjatými emocemi, třeskutými hádkami a neustávajícím dramatem. Komplikovaná historie jejich vztahu neleží jen na jejich bedrech, tento příběh má ve skutečnosti mnoho dalších aktérů – jejich vlastní rodiny. Ty se vzájemně nesnáší, což už od počátku přilévalo olej do ohně vztahu jejich potomků. Nyní mají Chantel a Pedro na stanici TLC vlastní pořad – Chantelina rodina (The Family Chantel), který si odbyl premiéru 7. srpna 2019 ve 21:00. Do hledáčku kamer se tak dostane třeba Chantelina sestra Winter a její nový přítel Jah. Ne však úplně dobrovolně. Jaká další překvapení má rodinná kronika klanu Everettových v záloze?

Pětadvacetiletá Chantel narazila na okouzlujícího exotického mladíka v průběhu čtvrté série 90denních snoubenců v jeho domovině – během své dovolené v Dominikánské republice. Rázem se z nich stal pár a Chantel začala Pedra navštěvovat čím dál častěji, což dopadlo tak, že jí Pedro požádal o ruku. Chantel si ale byla vědoma, jaká dokáže být její rodina a tak začala intenzivně řešit, jak zabrání tomu, aby si mysleli, že Pedro chce jenom získat zelenou kartu pro pobyt v USA. Už v tomto momentě se začala splétat pavučina lží a intrik, Chantel svou rodinu (která se ani nesnažila skrývat, co si o novém nápadníkovi myslí) přesvědčila, že Pedro pobývá ve Státech na základě studentského víza. Lež, které nikdy nebyla souzena dlouhá životnost. Navzdory tomu pár přežil až do americké svatby, kterou mělo následovat stejné stvrzení svazku i v Dominikánské republice. Chantelina rodina se nakonec k cestě uvolila, nicméně to, co pak přišlo mohl stěží někdo čekat. Rodiny se od prvního momentu nesnášely, zlá krev mezi nimi byla dost intenzivně ovlivněna zjištěním, že Pedro svým rodičům posílá ze Spojených států finanční infuze. Jeho otec díky tomu rozjel podnikání a zvýšení životních standardů rodiny bylo zjevné i nezasvěcenému pozorovateli. Chantel a Pedro mezitím ale žili velmi skromným životem. Když Pedrovo rodina předala Chantelině kuřecí pařát, který měl symbolizovat hluboké vyjádření pohrdání, rozhořel se neuhasitelný spor o parametrech Kapuletů a Monteků.

Představme si některé z hlavních aktérů. Za iniciátora celého sporu ohledně Pedrovo skrytých úmyslů ve vztahu s Chantel můžeme označit její matku Karen. Chantelina rodina nařkla úspěšnou rozvodovou právničku a Pedrovo matku Lidii Jimeno z provozování internetové stránky, na které radila, jak oškubat „hloupé a bohaté Američany“. Tak se zrodilo přesvědčení, že jejím jediným motivem je provdat jejího syna do USA. Z webovek se však vyklubala obyčejná online právní poradna. Čisté svědomí nemá ani Thomas, Chantelin otec a Karenin manžel. Díky tomu, že si najal soukromé očko vyšlo najevo, že Pedro posílá část příjmů své rodině zpět do Dominikánské republiky. Chanteliny rodiče pak přišli s ještě víc fantaskním tvrzením o Pedrově sestře Nicole. Ta se podle nich za příbuznou jenom vydává, ve skutečnosti ale jde o Pedrovo tajnou milenku. Tím rozhodně výčet útoků na vlastního zetě nekončí, spojuje je však odpor k manželovi vlastní dcery.

Stranou sporu nezůstali ani Chanteliny sourozenci. Zatímco její horkokrevný bratr River se s Pedrem dostal do nejedné fyzické potyčky, kdy se snažil bránit rodinnou čest a pověst, nenápadná sestra Winter se kamerám spíš vyhýbala a moc se neprojevovala. Podle ukázek, které nám TLC dopřálo, by se to ale mělo brzy změnit. V Chantelině rodině by se měla stát jedním z hlavních aktérů rodinného dramatu. Podíl na tom má i její nový přítel Jah, jehož malou dcerku s Winter vychovávají. Vzhledem k tomu, že Winter má neustále na očích přímo hrůzný odstrašující příklad, jak harmonický vztah rozhodně nevypadá, přeje si pro sebe a Jaha úplný opak. Věří, že jejich soužití není sužováno žádnými lži a tajnostmi. Z toho, co zatím víme, je ale patrné, že v království dánském je přeci jen něco shnilého. Jah se tvůrcům svěřil, že s Winter a její rodinou nejedná zrovna na rovinu, a že má ve skříni nejednoho kostlivce. Jak se naivní Winter vyrovná se zradou svého partnera?

Rodina Everettů má v životech spoustu zlé krve – mezi sebou i navenek. Divákovi může přijít, že sleduje nekonečnou jihoamerickou telenovelu. Až na to, že tohle je realita! Ti, kdo mají rádi adrenalin, ale i ti, kteří jsou rádi za to, co mají, by si ale rozhodně neměli Chantelinu rodinu (The Family Chantel) nechat ujít. TLC tuto jedinečnou šanci nabízí již od 7. srpna 2019 ve 21:00.

Nejčtenější články