Close search

5 věcí, co nás na mužích přitahuje! Čeho si nejvíce všímáte vy?

Pixabay Zdroj: Pixabay

Každé ženě imponuje na mužích něco jiného. Jedny šílí po vysokých mužích, jiným se líbí opálení až snědí a některé neodolají jejich sexy mozku. Každá si představujeme svého ideálního partnera jinak, ale existuje těchto 5 věcí, kterým prostě žádná neodolá.

Úsměv

Zářivý a upřímný úsměv zahřeje na srdci. Nikdo přeci nechce nějakého mrzouta, který se stále mračí. Téměř každá touží po člověku, který bude mít stále dobrou náladu a bude ji každý den dělat hezčí. A když má k tomu bude mít krásné rovné bílé zuby, má vyhráno.

 

Oči

Oční kontakt je důležitý pro vzájemné zalíbení. Muži to vědí a na svůj pronikavý pohled sbalí nejednu z nás. Upřímný, přátelský a pronikavý pohled prostě vždy zabere.

 

Rty

Rty bývají první věcí, kterou si žena na muži všimne. Pokud jsou plné a smyslné, tak má muž napůl již vyhráno. Většina žen si totiž okamžitě představí, jak je muž s takovými rty bude líbat.

 

Vlasy

Někomu se samozřejmě líbí i "plešouni", ale pokud má muž hustou hřívu vlasů, ženy jsou z něj paf. Až jde o bruneta, blonďák nebo zrzka, muži s hustými vlasy jsou nejpřitažlivější. Při líbání jim můžete zajet prsty do vlasů a máte pocit, že je pořád mladý a svěží.

 

Mozek

Někdy není vzhled na prvním místě. Když je tam chemie, vzhled jde stranou. A pokud se vám líbí inteligentní jedinci se sexy mozkem, tak je jedno, jak mají krásný úsměv, husté vlasy nebo plné rty.

 

A co zabírá na vás?

Nejčtenější články