Close search

5 jednoduchých kroků k nalezení muže snů!

Pixabay Zdroj: Pixabay

Už vás nebaví být pořád sama? Po všech nevydařených vztazích ztrácíte naději, že narazíte na toho pravého? Nejspíš děláte něco špatně. Ale nezoufejte, na každého ten pravý někde čeká!

1. Nesedět doma

Doma těžko narazíte na nového partnera. Musíte svému štěstí jít naproti. V každé volné chvíli se snažte vyrazit ven do společnosti.

 

2. Myslet pozitivně

Pokud si budete každý den dokola opakovat, že si nikoho nenajdete, že vás nikdo nechce a zůstanete sama, vsugerujete si to natolik, až to bude skutečně pravda. Začněte myslet pozitivně a mějte se ráda! To je úplný základ. Važte si sebe i se svými nedokonalostmi. Muži milují sebevědomé a vtipné ženy, které neřeší jednu depresi za druhou. Dělejte si každý den radost, ať už koupí něčeho hezkého na sebe nebo si zajděte na manikúru či do fitka. Uvidíte, že jakmile o sebe začnete dbát, stoupne vám sebevědomí a radost ze života.

 

3. Hledat stále nová místa

Vyrazte do ulic a nenavštěvujte přitom stále ta samá místa. Hledejte nová. Čím víc lidí budete potkávat, tím větší máte šanci uspět.

 

4. Být aktivní

Už jste se posunula daleko. Staráte se o sebe, jste pozitivní, chodíte mezi lidi, ale bez komunikace to prostě nepůjde.  Důležitá je konverzace a umění zaujmout. Naučte se bez zábran bavit a mluvit s lidmi.

 

5. Nevzdávat se

Ani svět nebyl stvořen za den, takže pokud si hned při prvním výletu někoho nenajdete, nevěšte hlavu. Chce to čas a trpělivost.

Nejčtenější články