Close search

11 indicií, že máte na nejlepší nefalšovanou kamarádku!

Inspiredwomen.co.za Zdroj: Inspiredwomen.co.za

Stačí vám jen pohled a vyprsknete obě smíchy, aniž byste musely cokoliv říct. Dokážete se spolu otevřeně bavit o rodinných i sexuálních problémech a respektujete navzájem svoje chyby. Tady máte 11 indicií, že jste narazila na nefalšovanou nejlepší kamarádku.

1. Stejná záliby

O tématech jako výtečné sushi až po Gilmorky si dokážete povídat hodiny. Nemusíte se vždy shodovat ve všem, ale vaše společné záliby jsou důvodem, proč si tak skvěle rozumíte. Jediný problém může nastat, pokud máte i stejný vkus na muže…

 

2. Nevyčítá

Přátelství je dar a vaše nejlepší kamarádka vám bez řečí toleruje, že pracujete každý týden do šesti. Ví totiž, že vaše setkání jsou o to vzácnější a více si je navzájem užijete.

 

3. Říká vám pravdu

Většina lidí nerado otevřeně mluví o svých osobních či pracovních problémech. Mnohdy to bývá totiž až moc intimní. Ale pokud se vám kamarádka naprosto otevře, je to znamení, že vám důvěřuje!

 

4. Má vás ráda proto, jaká jste

Můžete vypomáhat v supermarketu nebo uklízet kanceláře, ale vaše nejskvělejší kamarádka vás neodsoudí – umí totiž naslouchat. Dokáže pochopit, proč jste takové zaměstnání přijali, a za vaše případné neúspěchy vás neodsoudí.

 

5. Nesnaží se vás změnit

Pokud druhému neustále říkáme, co má na sobě změnit, nemůže to klapat v partnerském ani přátelském vztahu.  Musíte obě táhnout za jeden provaz, jedině tak mlže vaše přátelství vydržet.

 

6. Smějete se na celé kolo

Vyprsknete smíchy ve stejný moment nebo máte podobně zvrhlý smysl pro humor. Kdykoliv jste s ní na víně nebo kávě, cítíte příval pozitivní energie. Takové přítelkyně se držte!

 

7. Nesnaží se být vaší kopií

Pokud se jedná o vyrovnanou a samostatně přemýšlející ženu, zakládá si na tom být sama sebou a nesnaží se vás ve všem kopírovat. Jen taková žena dokáže být vaším nejlepším životním rádcem.

 

8. Rozumí si s vašimi blízkými

Může za to snad chemie? Nejlepší kamarádka je vám jednoduše v tolika věcech podobná, že si ji musí oblíbit i vaše okolí a vši blízcí.

 

9. Naslouchá

Ráda s vámi debatuje, ale také ví, kdy se ztišit a naslouchat. Nechce celé dny mluvit jen o sobě, ale zajímáte ji i vy. Se zájmem vám naslouchá a pokládá doplňující otázky. Snaží se vám pomoci.

 

10. Ráda vás překvapuje

Narozeninové dárky vás mnohdy potěší víc než ty od partnera? Nemáte se za co stydět. Přátelství s vaší kamarádkou mnohdy trvá už od školky a vaše nejlepší kamarádka vás už zná naprosto dokonale. Málokdy se ve výběru dárku zmýlí.

 

11. Neotravuje ani neodmítá

Nejlepší kamarádka vás nikdy nenechá na holičkách. Vždy je tu pro vás a jedna pro druhou chcete jen to nejlepší. Obtěžování pro vás neexistuje. Děláte to prostě z čistého přátelství a uvědomujete si, že přátelství na život a na smrt může být jen jedno. Proto je třeba si ho vážit.

 

Nejčtenější články