Close search

1 000 výrobků má nyní v Tescu nižší cenu

Tesco Zdroj: Tesco

Zákazníci Tesca mohou od dnešního dne nakoupit velké množství produktů za snížené ceny. Řetězec snížil ceny více než 1 000 výrobků napříč kategoriemi, aby pomohl zákazníkům platit méně. Spolu s Clubcard cenami a kampaní Nízké ceny zaručeny přichází s další iniciativou, která zákazníkům pomáhá šetřit.

„Rozhodli jsme se snížit cenu u více než 1 000 produktů denní spotřeby v průměru až o 15 %,“ říká Zuzana Grinčová, marketingová ředitelka společnosti Tesco ČR.

Mezi produkty se sníženými cenami jsou zejména základní potraviny a nápoje, mezi nimiž zákazníci najdou značkové produkty i výrobky vlastní značky a nechybí ani kosmetika a drogerie, včetně dětských plenek.

„Již loni jsme zavedli zvýhodněné nákupy s věrnostním programem Clubcard a také pokračujeme v kampani Nízké ceny zaručeny. Zákazníci se tak mohou spolehnout, že v Tescu platí méně a dostanou za své peníze skvělou hodnotu,“ doplňuje Zuzana Grinčová.

Ke zlevněným produktům patří například, jogurty, různé druhy sýra, džus, řepkový olej, mražená pizza, těstoviny, káva, čaj, sušenky, čokolády, pochutiny jako sardinky, tuňák, konzervované ovoce a zelenina, toaletní papír, prací prášky nebo plenky značky Pampers. Výrobky se sníženou cenou budou označeny žluto-černým rámečkem a budou dostupné i online v rámci služby Tesco Online nákupy.

Jak najdou zákaznicí v obchodech Tesco nejlepší ceny:

Clubcard ceny – žluté logo v modrém rámečku označuje v obchodech, letácích i v Online nákupech výrobky s výhodnější cenou pro majitele věrnostní karty Clubcard. Úspora se pohybuje v průměru 30 % na nákup. Pokud zákazník využívá Clubcard aplikaci, šetří v Tesco ještě více, neboť má možnost čerpat vouchery a poukázky na produkty, které s oblibou nakupuje, zapojit se do sbírání e-známek, které mu přinesou další dodatečné slevy a mnoho dalšího.

Nízké ceny zaručeny – červeno-bílé kruhové logo označuje stovky nejčastěji nakupovaných produktů, jejichž ceny hlídáme, abychom zákazníkům pomohli dosáhnout úspor při nákupech potravin, drogerie či výrobků péče o děti. Cenová garance se vztahuje na produkty s běžnou cenou. Program Nízké ceny zaručeny se týká jak zboží v kamenných hypermarketech a supermarketech Tesco, tak i Tesco Online nákupech.

Nejčtenější články