Zemřel showman Dan Nekonečný (†52). Smrt ale hudebníka obcházela roky

26. Března 2019
Olga Ross
Hudebník, zpěvák a showman zemřel ve věku 52 let.
Zdroj Facebook
Nečekaná smrt hudebníka a showmana, Dana Nekonečného, zaskočila celou Českou republiku. Celebrita, která měla více přízvisek, než slunečných obleků, zemřela ve věku pouhých 52 let.Tělo hudebníka a zpěváka bylo nalezeno v pražského ulici Na Vrchu, kam přijeli kriminalisté i zdravotníci. Milovník samby a žen se tak nedočkal svých 53. narozenin, které by oslavil za pár měsíců v červnu. „Žiju velmi bouřlivý život. Jen těch žen, co každý rok mám,“ uvedl před dvěma týdny ve svém posledním rozhovoru pro eXtra.cz Nekonečný.

Daniel Nekonečný byl však jedinečnou postavou českého šoubyznysu. Svým zářivým úsměvem, oslňujícími kostýmy a energickou hudbou dokázal rozproudit publikum a bavit veřejnost. 

Nekonečný pocházel z Boskovic, než se ale proslavil díky své extravaganci, vyzkoušel si různorodá zaměstnání. Působil jako hrobník, porodní asistent i stavební technik. Celý život ale tíhl k umění a tak vystudoval pražskou DAMU. Našel si svůj jedinečný styl, obklopil se exotickými kráskami, hady a za doprovodu energických rytmů předváděl na pódiu třpytkovou show. 

Vážná nehoda

Nekonečný se i dříve ocitl v situacích, o kterých by se dalo říct, že se mu smrt vyhnula jen o vlásek. V roce 2010 měl podle serveru Aha se svým řidičem a mistrem kulturistiky v jedné osobě, Michalem Křivánkem, vážnou autonehodu. Při návratu z vystoupení, které se tehdy konalo v Jihlavě, řidič kvůli mikrospánku naboural do billboardu. Auto bylo silně poškozeno a hudebník měl jediné štěstí, že neseděl na sedadle spolujezdce ale na zadních sedačkách. Vyvázl tehdy s naraženým ramenem, jeho řidič si z nehody odnesl zlomená žebra. 

Dravé ryby

Extravagantní hudebník si liboval v panenské přírodě a často mluvil o svých cestách do pralesů. Tam si údajně dobíjel svoji energii a nabíral síly v přítomnosti místních šamanů. Jednou se mu ale taková cesta velice nevyplatila, jelikož během natáčení vodních záběrů ho pokousaly masožravé piraně. Pro server Prásk tehdy uvedl, že se včas dostal z vody, ale musel vyhledat pomoc u místních, kteří mu jeho rány ošetřili. 

Svět se distancuje od Michaela Jacksona: Módní dům Louis Vuitton stáhl své oblečení

Komentáře