Jak neplýtvat časem podle Donalda Trumpa? Pohrajte si se jménem ředitele Applu

15. Března 2019
Olga Ross
Prezident Donald Trump pozměnil jméno ředitele firmy Apple.
Zdroj YouTube
Témata: Apple , Tim Cook , Donald Trump
Vše, co udělá nebo řekne Donald Trump, se okamžitě těší velkému ohlasu veřejnosti. Koneckonců je to prezident jedné ze světových velmocí. Avšak ve chvíli, kdy prezident zkomolí jméno generálního ředitele firmy Apple, tak svět úplně neví, co si má myslet.

Prezident Donald Trump musí opět řešit nepříjemnosti v reakci na své výroky. Na nedávné schůzce s generálním ředitelem společnosti Apple totiž špatně pronesl jeho jméno a referoval o Timu Cookovi jako o Timu Applovi (pozn. red. Tim Jablko).

Na jednu stranu je tento výraz svým způsobem přesný, i když v něm chybí oficiální příjmení Cook. Na druhou stranu si svět není jistý, zda to Trump myslel jako urážku, nebo jestli podle svých slov pouze „neplýtvá časem“. Trump se k celé této události rozhodl ihned vyjádřit na sociální síti Twitter, kde uvedl, že tímto způsobem jednoduše šetří svůj čas. Jednoduše si prý spojil jméno Tim a název společnosti Apple, kterou Cook představuje, proto vzniklo spojení Tim Apple.

Z modelky poradkyní prezidenta. Ivanka Trump rozjížděla svoji kariéru na přehlídkovém mole

CEO nadnárodní společnosti Cook sice na samotné konferenci na prezidentův výrok nijak nereagoval. Později si ale na svém twitterovém účtu změnil přezdívku na Tim Apple. I když se Bílý dům oficiálně k události nevyjádřil, na Twitteru reagovala na celou situaci dcera prezidenta Ivanka Trump. Celé situaci se jednoduše zasmála.

Existuje mnoho způsobů a rad, pomocí kterých CEO a top manažeři řeší nedostatek času. Někdo ale může jenom preferovat přesný denní rozvrh, nebo brzké ranní vstávání.

Komentáře