Skuteční partneři hvězd Hry o trůny. Kdo randil během natáčení?

12. Dubna 2019
Olga Ross
Herec Nikolaj Coster-Waldau potkal je ženatý se svojí manželkou Nukaakou více jak 20 let.
Zdroj YouTube
Herci ze seriálu Hra o trůny natolik dobře ztvárňují své role, že je občas těžké si je představit mimo natáčení. Ale jsou to také obyčejní lidé a když skončí svůj pracovní den, tak se vracejí ke svým rodinám a partnerům, kterými se často chlubí na premiérách a sociálních sítích.

Jeden z nejsledovanějších seriálů v historii se pomalu ale jistě blíží ke konci. Ale život pokračuje dál a to platí i pro herce seriálu, kteří nehledě na svoji práci mají své milované partnery a rodiny. Vzpomenete si, který z párů se například seznámil během natáčení?

Peter Dinklage a Erica Schmidt

Americký herec, kterého proslavila po celém světě role Tyriona Lannistera je se svojí manželkou již pěknou řadu let. Divadelní režisérku Ericu Schmidt si vzal v roce 2005 a v roce 2011 přivítali na svět dceru. V roce 2017 se jim narodilo druhé dítě, avšak jména svých potomků manželé zatím neprozradili.

Lena Headey a Dan Cadan

Britská herečka Lena Headey si vzala svého kamaráda z dětství spisovatele a filmaře Dana Cadana. Je tvůrcem filmu Špína a moudroust a Walk like the Panther. V roce 2015 se manželům narodila dcera.

Hra o trůny jde do finále. Co všechno víme před začátkem osmé řady?

Nikolaj Coster-Waldau a Nukaaka Coster-Waldau

Herec, který ztvárnil postavu Jaimeho Lannistera, je už přes dvacet let ženatý. Jeho manželka Nukaaka Coster-Waldau je zpěvačka a herečka a také bývalá Miss Grónska. Podle slov herce se zamiloval ihned, jakmile Nukaaku spatřil. Pár má dvě dcery.

Hra o trůny: V seriálu zemřely stovky postav. Která smrt ale byla tou nejdražší?

Kit Harington a Rose Leslie

Pokud jste hádali, že láska Jona Sněha a divoké Ygritte nezůstala jen na stránkách scénáře, pak jste hádali správně. Herec Kit Harington, který si zahrál bastarda Neda Starka, a herečka Rose Leslie se poznali na natáčení seriálu a jejich láska se přenesla do skutečného života. Nejdříve spolu několik let randili a v roce 2018 se vzali.

Sophie Turner a Joe Jonas

Herečka Sophie Turner, která ztvárnila postavu Sansy Stark, má nejspíš na lásku v reálném životě větší štěstí, než na tu seriálovou. Svého partnera, zpěváka a hudebníka Joe Jonase, potkala v roce 2016 a o rok později pár oznámil, že se zasnoubil a že by se chtěl vzít v létě 2019.

Podívejte se v naší galerii na skutečné partnery herců seriálu Hra o trůny. 

Komentáře